Oxfordská analýza schopností™ | Test osobnosti

Hotovo!

Dokončili ste svoj Oxfordský test schopností

Vaše IQ, osobnosť a schopnosti predurčujú váš budúci úspech a šťastie. Oxfordská analýza osobnosti priniesla od roku 1960 prospech miliónom ľudí. Je to jediný test svojho druhu, ktorý prináša merateľnú a presnú analýzu, po ktorej nasleduje individuálna konzultácia s praktickými odporúčaniami prispôsobenými na mieru vašim potrebám na základe výsledkov.

Ste jedinečná osobnosť s unikátnymi charakterovými vlastnosťami – niektoré z týchto čŕt vám umožňujú dosahovať veľké veci v živote a iné vás zas, ako sa môže zdať, držia dole a v konečnom dôsledku potláčajú váš skutočný potenciál.

PREČO JE TENTO TEST TAKÝ
JEDINEČNÝ

Žiadny iný test či analýza Vám nedajú oboje – reálne výsledky aj praktické riešenia.

Akonáhle identifikujete kľúčové oblasti vašej osobnosti, môžete byť sebavedomejší, úspešnejší a šťastnejší, než ste si kedy mysleli. Ak objavíte, ktoré vlastnosti v súčasnosti napomáhajú vášmu životu a ktoré potrebujú zlepšiť, môžete následne podniknúť nevyhnutné kroky na posilnenie vašich silných stránok a prekonanie slabín.

Navyše Oxfordský test osobnosti a následná konzultácia sú verejnou službou ZDARMA bez ďalších záväzkov.

Dokončenie 1
Obr.: toto je ilustračný obrázok, nie výsledok vášho testu

Oxfordská analýza schopností je faktická, vedecká analýza, ktorá vychádza z vašich odpovedí – je to váš názor o sebe.

Sú to tie body, ktoré sú v dolnej oblasti, ktoré vám spôsobujú problémy v živote a tieto môžu byť s použitím Scientologickej technológie zvýšené. Tiež, znalosť tých silných stránok a ich plné využitie je pre vašu osobnosť extrémne dôležité a môžu byť aplikovaním Scientologických princípov tiež posilnené, aby ste mohli naplniť svoj plný potenciál, ktorý máte a nevyužívate.

ČO BUDE NASLEDOVAŤ
TERAZ?

Teraz musíme vaše odpovede vyhodnotiť.

Následne sa Vám jeden z našich špecialistov na osobnostné analýzy ozve ohľadom výsledkov.

Na základe prejaveného záujmu o túto analýzu Vám odporúčame, informujte sa v Centre Dianetiky a Scientológie Košice konkrétne pre vás na: BEZPLATNÁ PREDNÁŠKA „MYSLENIE ÚSPEŠNÝCH“ (viac info tu) najbližšiu stredu o 17:00. 

Keď získate výsledky svojho testu, dozviete sa tiež, okrem svojich silných a slabých stránok aj to, čo Vám bráni k naplneniu svojho plného potenciálu.